Selected image for RICHARDSON SHEFFIELD Мултифункционален градинарски алат 20 во 1

RICHARDSON SHEFFIELD Мултифункционален градинарски алат 20 во 1

Ananas direct badge iconбрзо
3.250 ДЕНЗаштеда 2.900 ДЕН
350ДЕН
Понудата важи од 06/06/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

Мултифункционален градинарски алат со 20 додатоци

Спецификации

Бренд
RICHARDSON SHEFFIELD

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
5ASM712MUX

EAN /   код

EAN /   код
5033789682858
3.250 ДЕНЗаштеда 2.900 ДЕН
350ДЕН
Понудата важи од 06/06/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

Мултифункционален градинарски алат со 20 додатоци

Спецификации

Бренд
RICHARDSON SHEFFIELD

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
5ASM712MUX

EAN /   код

EAN /   код
5033789682858
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.