Selected image for Richardson Sheffield Мултифункционален Градинарски Алат 5 во 1

Richardson Sheffield Мултифункционален Градинарски Алат 5 во 1

Ananas direct badge iconбрзо
700 ДЕНЗаштеда 210 ДЕН
490ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

Мултифункционалната алатка ги комбинира најпотребните работи за работа со растенија. Погоден и за преработка на домашни растенија и за грижа за градина или зеленчукова градина. Мулти-алатот вклучува: нож за кастрење, нож за преклопување, турпија за клинци и нож за калемење без дополнително острење Калемењето прави пресек на огледало на потомството и подлогата, што обезбедува брзо спојување на елементите.

Спецификации

Бренд
RICHARDSON SHEFFIELD

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Ананас ID

Шифра на производот
6SWP6DST51

EAN /   код

EAN /   код
5033789010019
700 ДЕНЗаштеда 210 ДЕН
490ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

Мултифункционалната алатка ги комбинира најпотребните работи за работа со растенија. Погоден и за преработка на домашни растенија и за грижа за градина или зеленчукова градина. Мулти-алатот вклучува: нож за кастрење, нож за преклопување, турпија за клинци и нож за калемење без дополнително острење Калемењето прави пресек на огледало на потомството и подлогата, што обезбедува брзо спојување на елементите.

Спецификации

Бренд
RICHARDSON SHEFFIELD

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Ананас ID

Шифра на производот
6SWP6DST51

EAN /   код

EAN /   код
5033789010019
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.