Selected image for RICHARDSON SHEFFIELD Мултифункционален карабин
Ново

RICHARDSON SHEFFIELD Мултифункционален карабин

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
1.500 ДЕНЗаштеда 910 ДЕН
590ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Мултифункцонален карабин

Спецификации

Бренд
RICHARDSON SHEFFIELD

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
WCSM79DUTZ

EAN /   код

EAN /   код
0705632415252
1.500 ДЕНЗаштеда 910 ДЕН
590ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Мултифункцонален карабин

Спецификации

Бренд
RICHARDSON SHEFFIELD

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
WCSM79DUTZ

EAN /   код

EAN /   код
0705632415252
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.