Selected image for RICHARDSON SHEFFIELD Мултифункционално секирче 20 во 1
Ново

RICHARDSON SHEFFIELD Мултифункционално секирче 20 во 1

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
3.750 ДЕНЗаштеда 2.260 ДЕН
1.490ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Мултифункционално секирче на расклопување со 20 додатоци

Мултифункционалната секира е незаменлива алатка во секоја ситуација! Изработен е од висококвалитетен не'рѓосувачки челик и е опремен со 20 дополнителни алатки: клешти, секачи за жица, нож со големо сечило долго 75 милиметри, прилагодлив клуч до 25 милиметри, турпија за метал и дрво, пила, шрафцигер Филипс и рамна глава, 6 шестоаголници (сет додатоци), држач за заменски битови, чекан и многу повеќе. Сите алатки се компактно поставени во рачката и удобно се преклопуваат.

Спецификации

Бренд
RICHARDSON SHEFFIELD

Тежина и димензии

Тежина
2 kg

Ананас ID

Шифра на производот
MDSM7AB5F2

EAN /   код

EAN /   код
5033778525555
3.750 ДЕНЗаштеда 2.260 ДЕН
1.490ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Мултифункционално секирче на расклопување со 20 додатоци

Мултифункционалната секира е незаменлива алатка во секоја ситуација! Изработен е од висококвалитетен не'рѓосувачки челик и е опремен со 20 дополнителни алатки: клешти, секачи за жица, нож со големо сечило долго 75 милиметри, прилагодлив клуч до 25 милиметри, турпија за метал и дрво, пила, шрафцигер Филипс и рамна глава, 6 шестоаголници (сет додатоци), држач за заменски битови, чекан и многу повеќе. Сите алатки се компактно поставени во рачката и удобно се преклопуваат.

Спецификации

Бренд
RICHARDSON SHEFFIELD

Тежина и димензии

Тежина
2 kg

Ананас ID

Шифра на производот
MDSM7AB5F2

EAN /   код

EAN /   код
5033778525555
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.