Selected image for RICHARDSON SHEFFIELD Професионално секирче
Ново

RICHARDSON SHEFFIELD Професионално секирче

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
2.250 ДЕНЗаштеда 1.260 ДЕН
990ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Професионално секирче за секојдневна употреба, планинарење, уредување на градината и слично.
Должина: 38 см
Тежина: 600 g
Материјал: високо јаглероден челик
Ергономска рачка со гумена рачка против удари
Сечилото од јаглероден челик гарантира висока издржливост

Спецификации

Бренд
RICHARDSON SHEFFIELD

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Ананас ID

Шифра на производот
Z7SM79XK6N

EAN /   код

EAN /   код
0705632412824
2.250 ДЕНЗаштеда 1.260 ДЕН
990ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Професионално секирче за секојдневна употреба, планинарење, уредување на градината и слично.
Должина: 38 см
Тежина: 600 g
Материјал: високо јаглероден челик
Ергономска рачка со гумена рачка против удари
Сечилото од јаглероден челик гарантира висока издржливост

Спецификации

Бренд
RICHARDSON SHEFFIELD

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Ананас ID

Шифра на производот
Z7SM79XK6N

EAN /   код

EAN /   код
0705632412824
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.