Selected image for Rider машки влечки 12265, Step Slide Ad, Teget-бело
Ново

Rider машки влечки 12265, Step Slide Ad, Teget-бело

1.399 ДЕНЗаштеда 280 ДЕН
1.119ДЕН
Понудата важи од 13/06/2024 до 17/06/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

Rider машки влечки 12265, Step Slide Ad, Teget-бело

Спецификации

Бренд
Rider

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
45/46

Ананас ID

Шифра на производот
XVAF233RZU

EAN /   код

EAN /   код
7909937308421
1.399 ДЕНЗаштеда 280 ДЕН
1.119ДЕН
Понудата важи од 13/06/2024 до 17/06/2024

Опис на производот

Rider машки влечки 12265, Step Slide Ad, Teget-бело

Спецификации

Бренд
Rider

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
45/46

Ананас ID

Шифра на производот
XVAF233RZU

EAN /   код

EAN /   код
7909937308421
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.