Selected image for Rider машки влечки 83500, Rider Bay XIII реклама, црвено-црна

Rider машки влечки 83500, Rider Bay XIII реклама, црвено-црна

1.699 ДЕНЗаштеда 340 ДЕН
1.359ДЕН
Понудата важи од 13/06/2024 до 17/06/2024

Боја:Црвена

Големина

Опис на производот

Rider машки влечки 83500, Rider Bay XIII реклама, црвено-црна

Спецификации

Бренд
Rider

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Машки
Големина
45/46

Ананас ID

Шифра на производот
HWAF2L6B84

EAN /   код

EAN /   код
7909937111915
1.699 ДЕНЗаштеда 340 ДЕН
1.359ДЕН
Понудата важи од 13/06/2024 до 17/06/2024

Опис на производот

Rider машки влечки 83500, Rider Bay XIII реклама, црвено-црна

Спецификации

Бренд
Rider

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Машки
Големина
45/46

Ананас ID

Шифра на производот
HWAF2L6B84

EAN /   код

EAN /   код
7909937111915
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.