Selected image for RIDER Папучи RIDER FREE MIX AD

RIDER Папучи RIDER FREE MIX AD

D Sport
1.699 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
1.189ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

• Квалитетен материјал
• Модерен дизајн
• Отпорност на триење
• Погоден за мажи

Папучите Rider се совршен избор за удобност и стил. Изработени од висококвалитетен материјал, обезбедуваат издржливост и удобност во текот на денот.

Со модерен дизајн, тие се атрактивни и тренди. Прилагодливата големина овозможува прилагодување и удобност за различни корисници. Отпорни на триење, овие папучи можат да издржат секојдневно носење и употреба.

Без разлика дали сакате да ги носите дома, на плажа или на обични прошетки, машките папучи Rider се вистинскиот избор.

Спецификации

Бренд
Rider

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Тегет
Големина
41

Ананас ID

Шифра на производот
XJ5RAK2AWM

EAN /   код

EAN /   код
7909806024971
1.699 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
1.189ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Квалитетен материјал
• Модерен дизајн
• Отпорност на триење
• Погоден за мажи

Папучите Rider се совршен избор за удобност и стил. Изработени од висококвалитетен материјал, обезбедуваат издржливост и удобност во текот на денот.

Со модерен дизајн, тие се атрактивни и тренди. Прилагодливата големина овозможува прилагодување и удобност за различни корисници. Отпорни на триење, овие папучи можат да издржат секојдневно носење и употреба.

Без разлика дали сакате да ги носите дома, на плажа или на обични прошетки, машките папучи Rider се вистинскиот избор.

Спецификации

Бренд
Rider

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Тегет
Големина
41

Ананас ID

Шифра на производот
XJ5RAK2AWM

EAN /   код

EAN /   код
7909806024971
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.