Selected image for RIDER Папучи RIDER SMASH AD

RIDER Папучи RIDER SMASH AD

D Sport
1.399 ДЕНЗаштеда 420 ДЕН
979ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

Папучи

Спецификации

Бренд
Rider

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Тегет
Големина
41

Ананас ID

Шифра на производот
1JTQAIA03E

EAN /   код

EAN /   код
7909806639328
1.399 ДЕНЗаштеда 420 ДЕН
979ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Папучи

Спецификации

Бренд
Rider

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Тегет
Големина
41

Ананас ID

Шифра на производот
1JTQAIA03E

EAN /   код

EAN /   код
7909806639328
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.