Selected image for RIDER Сандали  RIDER FREE PAPETE BABY

RIDER Сандали RIDER FREE PAPETE BABY

D Sport
1.499 ДЕНЗаштеда 450 ДЕН
1.049ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Сандали

Спецификации

Бренд
Rider

Тежина и димензии

Тежина
0.79 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
25/26

Ананас ID

Шифра на производот
XU0WY70EZ0

EAN /   код

EAN /   код
7890244812070
1.499 ДЕНЗаштеда 450 ДЕН
1.049ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Сандали

Спецификации

Бренд
Rider

Тежина и димензии

Тежина
0.79 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
25/26

Ананас ID

Шифра на производот
XU0WY70EZ0

EAN /   код

EAN /   код
7890244812070
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.