Slike RIDER сандали за момчиња Tender Xii Kids 83066-02235 зелени
Slike RIDER сандали за момчиња Tender Xii Kids 83066-02235 зелени
Slike RIDER сандали за момчиња Tender Xii Kids 83066-02235 зелени
Slike RIDER сандали за момчиња Tender Xii Kids 83066-02235 зелени
Slike RIDER сандали за момчиња Tender Xii Kids 83066-02235 зелени
Slike RIDER сандали за момчиња Tender Xii Kids 83066-02235 зелени
Slike RIDER сандали за момчиња Tender Xii Kids 83066-02235 зелени
Slike RIDER сандали за момчиња Tender Xii Kids 83066-02235 зелени
Slike RIDER сандали за момчиња Tender Xii Kids 83066-02235 зелени
Slike RIDER сандали за момчиња Tender Xii Kids 83066-02235 зелени
Slike RIDER сандали за момчиња Tender Xii Kids 83066-02235 зелени
Slike RIDER сандали за момчиња Tender Xii Kids 83066-02235 зелени
Slike RIDER сандали за момчиња Tender Xii Kids 83066-02235 зелени
Slike RIDER сандали за момчиња Tender Xii Kids 83066-02235 зелени
Slike RIDER сандали за момчиња Tender Xii Kids 83066-02235 зелени
Slike RIDER сандали за момчиња Tender Xii Kids 83066-02235 зелени

RIDER сандали за момчиња Tender Xii Kids 83066-02235 зелени

D Sport
1.990ДЕН

Боја:Зелена

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Брендот RIDER е инспириран од активниот начин на живот и слободниот дух. Филозофијата на брендот Rider е да се живее животот до максимум, да се рушат предрасудите и да се оди напред во возбудливо и ново утре. Без граници, без граници. Бесплатно. Малку екстремно. Јавачките сандали и папучи се родени од вистинската бразилска страст за животот, која се рефлектира во начинот на живеење. Оние кои го сакаат, носат и купуваат овој бренд се вистински Lifeaholics (оние кои го сакаат животот и го живеат во потполност). Тие зависат од фактот дека секоја секунда од животот се брои или тие зависат од животот. Брендот Rider својата инспирација за модели и мотиви ја доби од Рио де Жанеиро и неговите жители и ја преточи во колекции. Карактеристично за овој бренд е тоа што повеќето модели имаат технологија Eva sole, која ја впива влагата и го суши стапалото и му овозможува да дише, а притоа не дозволува вода да минува. Меките шари на елегантна и урбана линија на овој бренд им овозможуваат на носителите да се чувствуваат како да одат боси. На крајот на краиштата, мотото на Рајдер е дека животот е премногу краток за да губите време врзувајќи врвки од чевли. Велат, бидете слободни ова лето. Живејте го животот во потполност и уживајте во секоја секунда. Носете јавач.

Спецификации

Бренд
Rider

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Зелена

Сезона

Сезона
Лето
Големина
34/35

Ананас ID

Шифра на производот
O2FOVJGVOB

EAN /   код

EAN /   код
7909510738881
1.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Брендот RIDER е инспириран од активниот начин на живот и слободниот дух. Филозофијата на брендот Rider е да се живее животот до максимум, да се рушат предрасудите и да се оди напред во возбудливо и ново утре. Без граници, без граници. Бесплатно. Малку екстремно. Јавачките сандали и папучи се родени од вистинската бразилска страст за животот, која се рефлектира во начинот на живеење. Оние кои го сакаат, носат и купуваат овој бренд се вистински Lifeaholics (оние кои го сакаат животот и го живеат во потполност). Тие зависат од фактот дека секоја секунда од животот се брои или тие зависат од животот. Брендот Rider својата инспирација за модели и мотиви ја доби од Рио де Жанеиро и неговите жители и ја преточи во колекции. Карактеристично за овој бренд е тоа што повеќето модели имаат технологија Eva sole, која ја впива влагата и го суши стапалото и му овозможува да дише, а притоа не дозволува вода да минува. Меките шари на елегантна и урбана линија на овој бренд им овозможуваат на носителите да се чувствуваат како да одат боси. На крајот на краиштата, мотото на Рајдер е дека животот е премногу краток за да губите време врзувајќи врвки од чевли. Велат, бидете слободни ова лето. Живејте го животот во потполност и уживајте во секоја секунда. Носете јавач.

Спецификации

Бренд
Rider

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Зелена

Сезона

Сезона
Лето
Големина
34/35

Ананас ID

Шифра на производот
O2FOVJGVOB

EAN /   код

EAN /   код
7909510738881
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.