Slike ROLY Елек Софтшел тегет Quebec
Slike ROLY Елек Софтшел тегет Quebec

ROLY Елек Софтшел тегет Quebec

Ехтрабис
1.906 ДЕНЗаштеда 346 ДЕН
1.560ДЕН
Понудата важи од 03/02/2024 до 01/03/2024

Боја:Тегет

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

•Quebec - Елегантен софтшел елек кој прилега на секоја комбинација на облека, софтшел ткаенината нуди заштита од ветер и дожд, во склоп со поларниот флис од внатрешната страна нудат супер изолација на телото на корисникот.

Спецификации

Бренд
Roly

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Унисекс
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
1RXVTGT5ZW

EAN /   код

EAN /   код
AN8KKPS7K2
1.906 ДЕНЗаштеда 346 ДЕН
1.560ДЕН
Понудата важи од 03/02/2024 до 01/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

•Quebec - Елегантен софтшел елек кој прилега на секоја комбинација на облека, софтшел ткаенината нуди заштита од ветер и дожд, во склоп со поларниот флис од внатрешната страна нудат супер изолација на телото на корисникот.

Спецификации

Бренд
Roly

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Унисекс
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
1RXVTGT5ZW

EAN /   код

EAN /   код
AN8KKPS7K2
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.