Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess

ROMA SHOES Женски чизми Xcess

Roma Shoes
1.600 ДЕНЗаштеда 270 ДЕН
1.330ДЕН
Понудата важи од 03/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Лице:вештачка кожа
Постава:вештачко крзно
Црна боја
Ѓон:гума

Спецификации

Бренд
ROMA SHOES

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
MN5ALPAXF2

EAN /   код

EAN /   код
ANF5SAKBPR
1.600 ДЕНЗаштеда 270 ДЕН
1.330ДЕН
Понудата важи од 03/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Лице:вештачка кожа
Постава:вештачко крзно
Црна боја
Ѓон:гума

Спецификации

Бренд
ROMA SHOES

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
MN5ALPAXF2

EAN /   код

EAN /   код
ANF5SAKBPR
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.