Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess

ROMA SHOES Женски чизми Xcess

Roma Shoes
1.500ДЕН

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Лице:вештачка кожа,/лак
Постава:вештачко крзно
Црна боја
Ѓон:гума

Спецификации

Бренд
ROMA SHOES

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
SW5ALZ0VIP

EAN /   код

EAN /   код
ANL5SAKWPQ
1.500ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Лице:вештачка кожа,/лак
Постава:вештачко крзно
Црна боја
Ѓон:гума

Спецификации

Бренд
ROMA SHOES

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
SW5ALZ0VIP

EAN /   код

EAN /   код
ANL5SAKWPQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.