Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess

ROMA SHOES Женски чизми Xcess

Roma Shoes
1.450 ДЕНЗаштеда 250 ДЕН
1.200ДЕН
Понудата важи од 03/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Крем

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Лице:вештачка кожа/велур,Постава:вештачко крзно,Крем боја
Ѓон:гума

Спецификации

Бренд
ROMA SHOES

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
256ALHXSWO

EAN /   код

EAN /   код
ANR2SAKHUC
1.450 ДЕНЗаштеда 250 ДЕН
1.200ДЕН
Понудата важи од 03/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Лице:вештачка кожа/велур,Постава:вештачко крзно,Крем боја
Ѓон:гума

Спецификации

Бренд
ROMA SHOES

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
256ALHXSWO

EAN /   код

EAN /   код
ANR2SAKHUC
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.