Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess
Slike ROMA SHOES Женски чизми Xcess

ROMA SHOES Женски чизми Xcess

Roma Shoes
1.500 ДЕНЗаштеда 250 ДЕН
1.250ДЕН
Понудата важи од 03/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Лице: вештачка кожа/шушкавец
Постава:крзно
Црна боја
Ѓон:гума

Спецификации

Бренд
ROMA SHOES

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
IE6ALDWQIM

EAN /   код

EAN /   код
ANF9SAKLCO
1.500 ДЕНЗаштеда 250 ДЕН
1.250ДЕН
Понудата важи од 03/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Лице: вештачка кожа/шушкавец
Постава:крзно
Црна боја
Ѓон:гума

Спецификации

Бренд
ROMA SHOES

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
IE6ALDWQIM

EAN /   код

EAN /   код
ANF9SAKLCO
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.