Slike ROWENTA Пегла за коса SF4620 црна
Slike ROWENTA Пегла за коса SF4620 црна

ROWENTA Пегла за коса SF4620 црна

Нептун
3.299ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

• Тип на уред: Styler

Карактеристики:
• Плоча - керамика

Функции:
• Поправка
• Извртување
• Исправете го
• Навивам и мавтај

Спецификации

Бренд
Rowenta

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Вградени екрани
Не
Ергономска рачка
Не
Може да се монтира на ѕид
Не

Ананас ID

Шифра на производот
WEE05SADZ5

EAN /   код

EAN /   код
3121040085837
3.299ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Тип на уред: Styler

Карактеристики:
• Плоча - керамика

Функции:
• Поправка
• Извртување
• Исправете го
• Навивам и мавтај

Спецификации

Бренд
Rowenta

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Вградени екрани
Не
Ергономска рачка
Не
Може да се монтира на ѕид
Не

Ананас ID

Шифра на производот
WEE05SADZ5

EAN /   код

EAN /   код
3121040085837

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.