Slike ROWENTA Пегла за коса SF466L црна
Slike ROWENTA Пегла за коса SF466L црна
Slike ROWENTA Пегла за коса SF466L црна
Slike ROWENTA Пегла за коса SF466L црна
Slike ROWENTA Пегла за коса SF466L црна
Slike ROWENTA Пегла за коса SF466L црна
Slike ROWENTA Пегла за коса SF466L црна
Slike ROWENTA Пегла за коса SF466L црна
Slike ROWENTA Пегла за коса SF466L црна
Slike ROWENTA Пегла за коса SF466L црна
Slike ROWENTA Пегла за коса SF466L црна
Slike ROWENTA Пегла за коса SF466L црна

ROWENTA Пегла за коса SF466L црна

Нептун
4.999ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Тип: Прес за коса
• Моќност: 37 W
• Тип на плоча: Керамика
• Држачот за пловечки плочи рамномерно го распределува притисокот врз косата
• Не ја оштетуваат косата поради добрата топлинска спроводливост
• Го намалува статичкиот електрицитет и излевањето
• Функција за постојана контрола на температурата
• Безбедносно заклучување
• Поставување на температурата: 140 до 210 °C
• 8 нивоа на температура
• LCD дисплеј
• Време на загревање: 30 секунди

Спецификации

Бренд
Rowenta

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Моќ
37 W
температура (макс)
210 °C
Поставување на количината на топлина
8
Вградени екрани
Да
Ергономска рачка
Не
Може да се монтира на ѕид
Не

Ананас ID

Шифра на производот
QNL058BQW2

EAN /   код

EAN /   код
3121040085806
4.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Тип: Прес за коса
• Моќност: 37 W
• Тип на плоча: Керамика
• Држачот за пловечки плочи рамномерно го распределува притисокот врз косата
• Не ја оштетуваат косата поради добрата топлинска спроводливост
• Го намалува статичкиот електрицитет и излевањето
• Функција за постојана контрола на температурата
• Безбедносно заклучување
• Поставување на температурата: 140 до 210 °C
• 8 нивоа на температура
• LCD дисплеј
• Време на загревање: 30 секунди

Спецификации

Бренд
Rowenta

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Моќ
37 W
температура (макс)
210 °C
Поставување на количината на топлина
8
Вградени екрани
Да
Ергономска рачка
Не
Може да се монтира на ѕид
Не

Ананас ID

Шифра на производот
QNL058BQW2

EAN /   код

EAN /   код
3121040085806
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.