Slike ROWENTA Тример за брада TN 2801
Slike ROWENTA Тример за брада TN 2801
Slike ROWENTA Тример за брада TN 2801
Slike ROWENTA Тример за брада TN 2801
Slike ROWENTA Тример за брада TN 2801
Slike ROWENTA Тример за брада TN 2801
Slike ROWENTA Тример за брада TN 2801
Slike ROWENTA Тример за брада TN 2801
Slike ROWENTA Тример за брада TN 2801
Slike ROWENTA Тример за брада TN 2801
Slike ROWENTA Тример за брада TN 2801
Slike ROWENTA Тример за брада TN 2801

ROWENTA Тример за брада TN 2801

Нептун
1.949ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:

 • Прецизност (големина на чекор): 11 mm
 • Минимална должина на коса: 0,5 мм
 • Максимална должина на коса: 1 cm
 • Максимална брзина на моторот: 7500 вртежи во минута
 • Се перат.
 • Материјал на сечилото: нерѓосувачки челик
 • Извор на енергија: батерија
 • Работно време: 90 мин.
 • Може повторно да се вчита

Опрема:

 • Четка за чистење

Спецификации

Бренд
Rowenta

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Материјал за сечилото
Нерѓосувачки челик
Безжичен
Да
Комора за собирање коса
Не
Други карактеристики
Работно време [мин]: 90; Можност за полнење: Да; Извор на енергија: батерија; Прецизност (големина на чекор): 11; Минимална должина на коса [mm]: 0,5; Максимална должина на коса [cm]:1; Може да се пере: Да; Четка за чистење: Да;

Ананас ID

Шифра на производот
P4E05K9CM9

EAN /   код

EAN /   код
3121040082126
1.949ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:

 • Прецизност (големина на чекор): 11 mm
 • Минимална должина на коса: 0,5 мм
 • Максимална должина на коса: 1 cm
 • Максимална брзина на моторот: 7500 вртежи во минута
 • Се перат.
 • Материјал на сечилото: нерѓосувачки челик
 • Извор на енергија: батерија
 • Работно време: 90 мин.
 • Може повторно да се вчита

Опрема:

 • Четка за чистење

Спецификации

Бренд
Rowenta

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Материјал за сечилото
Нерѓосувачки челик
Безжичен
Да
Комора за собирање коса
Не
Други карактеристики
Работно време [мин]: 90; Можност за полнење: Да; Извор на енергија: батерија; Прецизност (големина на чекор): 11; Минимална должина на коса [mm]: 0,5; Максимална должина на коса [cm]:1; Може да се пере: Да; Четка за чистење: Да;

Ананас ID

Шифра на производот
P4E05K9CM9

EAN /   код

EAN /   код
3121040082126

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.