Selected image for RUCANOR Машки скијачки чорапи Свиндал 2/1 црни и тегет

RUCANOR Машки скијачки чорапи Свиндал 2/1 црни и тегет

D Sport
999ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Компанијата Руканор има 15.000 вработени и неколку милиони задоволни клиенти ширум светот. Има многу млад тим полн со ентузијасти, креативци и големи вљубеници во нивната работа. Клучот за нивниот успех е целосната посветеност кон вработените и клиентите, како најважни врски на бизнисот. Тие ја засноваат својата долгорочна развојна стратегија на овие факти, заедно со довербата во партнерите и отворената комуникација. Визијата на Rucanor е да ги направи своите производи достапни за секого.

Спецификации

Бренд
Rucanor

Тежина и димензии

Тежина
0.36 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Зима
Големина
43-46

Ананас ID

Шифра на производот
O1P726MTB4

EAN /   код

EAN /   код
8715517786959
999ДЕН

Опис на производот

Компанијата Руканор има 15.000 вработени и неколку милиони задоволни клиенти ширум светот. Има многу млад тим полн со ентузијасти, креативци и големи вљубеници во нивната работа. Клучот за нивниот успех е целосната посветеност кон вработените и клиентите, како најважни врски на бизнисот. Тие ја засноваат својата долгорочна развојна стратегија на овие факти, заедно со довербата во партнерите и отворената комуникација. Визијата на Rucanor е да ги направи своите производи достапни за секого.

Спецификации

Бренд
Rucanor

Тежина и димензии

Тежина
0.36 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Зима
Големина
43-46

Ананас ID

Шифра на производот
O1P726MTB4

EAN /   код

EAN /   код
8715517786959
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.