Selected image for RUCANOR Женски ракавици Jada II slove taslan ladies црна

RUCANOR Женски ракавици Jada II slove taslan ladies црна

D Sport
1.399 ДЕНЗаштеда 420 ДЕН
979ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Компанијата RUCANOR има 15.000 вработени и неколку милиони задоволни клиенти ширум светот. Има многу млад тим полн со ентузијасти, креативци и големи вљубеници во нивната работа. Клучот за нивниот успех е целосната посветеност кон вработените и клиентите, како најважни врски на бизнисот. Тие ја засноваат својата долгорочна развојна стратегија на овие факти, заедно со довербата во партнерите и отворената комуникација. Визијата на Rucanor е да ги направи своите производи достапни за секого.

Спецификации

Бренд
Rucanor

Тежина и димензии

Тежина
0.4 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
ELJ72WYXNK

EAN /   код

EAN /   код
8715517413770
1.399 ДЕНЗаштеда 420 ДЕН
979ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Компанијата RUCANOR има 15.000 вработени и неколку милиони задоволни клиенти ширум светот. Има многу млад тим полн со ентузијасти, креативци и големи вљубеници во нивната работа. Клучот за нивниот успех е целосната посветеност кон вработените и клиентите, како најважни врски на бизнисот. Тие ја засноваат својата долгорочна развојна стратегија на овие факти, заедно со довербата во партнерите и отворената комуникација. Визијата на Rucanor е да ги направи своите производи достапни за секого.

Спецификации

Бренд
Rucanor

Тежина и димензии

Тежина
0.4 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
ELJ72WYXNK

EAN /   код

EAN /   код
8715517413770
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.