Selected image for Саксиjа 13 а013

Саксиjа 13 а013

59ДЕН

Боја:Кафе

Опис на производот

Саксиjа 13 а013

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.55 kg

Карактеристики

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
FAX58KBWBJ

EAN /   код

EAN /   код
ANLXDOZAIR
59ДЕН

Опис на производот

Саксиjа 13 а013

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.55 kg

Карактеристики

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
FAX58KBWBJ

EAN /   код

EAN /   код
ANLXDOZAIR
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.