Slike SALAMANDER Лажица за чевли - пластична - 18см
Slike SALAMANDER Лажица за чевли - пластична - 18см

SALAMANDER Лажица за чевли - пластична - 18см

Декоратива класик дооел
67ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

  • Пластична лажица за чевли.
  • Должини: 18цм

Спецификации

Бренд
SALAMANDER

Ананас ID

Шифра на производот
RU4C3KX310

EAN /   код

EAN /   код
4010864041961
67ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

  • Пластична лажица за чевли.
  • Должини: 18цм

Спецификации

Бренд
SALAMANDER

Ананас ID

Шифра на производот
RU4C3KX310

EAN /   код

EAN /   код
4010864041961
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.