Slike SALAMANDER  Мала велур подметка за пета против лизгање ANTI SLIP
Slike SALAMANDER  Мала велур подметка за пета против лизгање ANTI SLIP

SALAMANDER Мала велур подметка за пета против лизгање ANTI SLIP

Декоратива класик дооел
102ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

  • Подметка за пета која ја предпазува петата од лизгање.
  • Направена е од вистински велур кожа.
  • Самолепливи, така се фиксира во чевелот во делот на петата.

Спецификации

Бренд
SALAMANDER

Ананас ID

Шифра на производот
UL4C3XTGMH

EAN /   код

EAN /   код
4010864069958
102ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

  • Подметка за пета која ја предпазува петата од лизгање.
  • Направена е од вистински велур кожа.
  • Самолепливи, така се фиксира во чевелот во делот на петата.

Спецификации

Бренд
SALAMANDER

Ананас ID

Шифра на производот
UL4C3XTGMH

EAN /   код

EAN /   код
4010864069958

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.