Slike SAMSONITE Чанта За лаптоп 15.6"
Slike SAMSONITE Чанта За лаптоп 15.6"

SAMSONITE Чанта За лаптоп 15.6"

Office Plus
6.350ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

* Чанта
* За лаптоп
* 15.6"
* Samsonite
* Vectura Evo
* 123665/1041
* 30*41*7цм
Црна

Спецификации

Бренд
SAMSONITE

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Црна
Сезоната
Есен
Загради
Не
Играње
Не
Преграда за лаптоп
Да
Тркала
Не
Тип на производ
Чанти за лаптоп и ранци

Ананас ID

Шифра на производот
P501ES9A6H

EAN /   код

EAN /   код
5414847971808
6.350ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

* Чанта
* За лаптоп
* 15.6"
* Samsonite
* Vectura Evo
* 123665/1041
* 30*41*7цм
Црна

Спецификации

Бренд
SAMSONITE

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Црна
Сезоната
Есен
Загради
Не
Играње
Не
Преграда за лаптоп
Да
Тркала
Не
Тип на производ
Чанти за лаптоп и ранци

Ананас ID

Шифра на производот
P501ES9A6H

EAN /   код

EAN /   код
5414847971808

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.