Slike SAMSUNG Ладилник рамо до рамо RS68A8840WW/EF
Slike SAMSUNG Ладилник рамо до рамо RS68A8840WW/EF
Slike SAMSUNG Ладилник рамо до рамо RS68A8840WW/EF
Slike SAMSUNG Ладилник рамо до рамо RS68A8840WW/EF
Slike SAMSUNG Ладилник рамо до рамо RS68A8840WW/EF
Slike SAMSUNG Ладилник рамо до рамо RS68A8840WW/EF
Slike SAMSUNG Ладилник рамо до рамо RS68A8840WW/EF
Slike SAMSUNG Ладилник рамо до рамо RS68A8840WW/EF

SAMSUNG Ладилник рамо до рамо RS68A8840WW/EF

Нептун
117.999ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

КАРАКТЕРИСТИКИ

Дизајн
• Дизајн на производ: Американски врати
• Вградени екрани
• Тип на светилка: LED
• Тип на контролер: допрете

Перформанси
• Вкупен нето капацитет: 609 L
• Климатски класи: SN-ST
• Ниво на бучава: 38 dB
• Дозер за вода
• Производител на мраз
• Вкупен бруто капацитет: 652 L

Фрижидер
• Нето капацитет на фрижидерот: 402 L
• Систем за проток на воздух: Повеќе проток на воздух
• Број на полици во фрижидер: 4
• Бруто капацитет на фрижидерот: 415 L
• Полици на вратата на фрижидерот: 5
• Држач за шишиња

Замрзнувач
• Нето капацитет на замрзнувачот: 207 L
• Положба на замрзнувачот: странично монтирана
• Капацитет на замрзнување: 12 kg/24 часа
• Време на складирање храна без струја: 10 часа
• Број на полици во замрзнувачот: 4
• Бруто капацитет на замрзнувачот: 237 L
• Полици на вратата на замрзнувачот: 2
• Број на фиоки за зеленчук во замрзнувачот: 2

Управување со потрошувачката
• Класа на енергетска ефикасност; F
• Годишна потрошувачка на енергија: 419 kWh

Тежина и димензии
• Ширина: 912 mm
• Длабочина: 716 mm
• Висина: 1780 mm
• Тежина: 113 kg

Спецификации

Бренд
Samsung

Дизајн

Боја на производот
Бела

Фрижидер

Нето капацитет
402 L
Еден вид светилка
МРАЗ

Замрзнувач

Нето капацитет на замрзнувачот
207 L

Карактеристики

Годишна потрошувачка на енергија
419 kWh
Ниво на бучава
38 dB
Часови за климатизација
SN-ST

Тежина

Ширина
912 mm
Длабочина
716 mm
Висина
1780 mm
Тежина
113 kg

Ананас ID

Шифра на производот
N7P052H54B

EAN /   код

EAN /   код
8806090805639
117.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

КАРАКТЕРИСТИКИ

Дизајн
• Дизајн на производ: Американски врати
• Вградени екрани
• Тип на светилка: LED
• Тип на контролер: допрете

Перформанси
• Вкупен нето капацитет: 609 L
• Климатски класи: SN-ST
• Ниво на бучава: 38 dB
• Дозер за вода
• Производител на мраз
• Вкупен бруто капацитет: 652 L

Фрижидер
• Нето капацитет на фрижидерот: 402 L
• Систем за проток на воздух: Повеќе проток на воздух
• Број на полици во фрижидер: 4
• Бруто капацитет на фрижидерот: 415 L
• Полици на вратата на фрижидерот: 5
• Држач за шишиња

Замрзнувач
• Нето капацитет на замрзнувачот: 207 L
• Положба на замрзнувачот: странично монтирана
• Капацитет на замрзнување: 12 kg/24 часа
• Време на складирање храна без струја: 10 часа
• Број на полици во замрзнувачот: 4
• Бруто капацитет на замрзнувачот: 237 L
• Полици на вратата на замрзнувачот: 2
• Број на фиоки за зеленчук во замрзнувачот: 2

Управување со потрошувачката
• Класа на енергетска ефикасност; F
• Годишна потрошувачка на енергија: 419 kWh

Тежина и димензии
• Ширина: 912 mm
• Длабочина: 716 mm
• Висина: 1780 mm
• Тежина: 113 kg

Спецификации

Бренд
Samsung

Дизајн

Боја на производот
Бела

Фрижидер

Нето капацитет
402 L
Еден вид светилка
МРАЗ

Замрзнувач

Нето капацитет на замрзнувачот
207 L

Карактеристики

Годишна потрошувачка на енергија
419 kWh
Ниво на бучава
38 dB
Часови за климатизација
SN-ST

Тежина

Ширина
912 mm
Длабочина
716 mm
Висина
1780 mm
Тежина
113 kg

Ананас ID

Шифра на производот
N7P052H54B

EAN /   код

EAN /   код
8806090805639
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.