0 thumbnail image for SAMSUNG Правосмукалка VCC4320S3A/BOL
1 thumbnail image for SAMSUNG Правосмукалка VCC4320S3A/BOL
2 thumbnail image for SAMSUNG Правосмукалка VCC4320S3A/BOL
3 thumbnail image for SAMSUNG Правосмукалка VCC4320S3A/BOL
Selected image for SAMSUNG Правосмукалка VCC4320S3A/BOL
Selected image for SAMSUNG Правосмукалка VCC4320S3A/BOL
Selected image for SAMSUNG Правосмукалка VCC4320S3A/BOL
Selected image for SAMSUNG Правосмукалка VCC4320S3A/BOL

SAMSUNG Правосмукалка VCC4320S3A/BOL

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
6.000 ДЕНЗаштеда 1.556 ДЕН
4.444ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

• МОЌНОСТ И ЕФИКАСНОСТ: Со 1600 W, обезбедува моќно вшмукување за темелно чистење
• ПРОСТОРЕН КОНТЕЈНЕР: Волуменот на контејнерот од 1,3л овозможува собирање прашина без често празнење
• ХЕПА ФИЛТРАЦИЈА: ХЕПА филтрацијата заробува мали честички и алергени, чистејќи го воздухот во вашиот дом
• ПРАКТИЧНО ЧИСТЕЊЕ: Методот на филтрирање го олеснува отстранувањето на нечистотијата без напор, одржувајќи ги перформансите
• ЕСТЕТСКИ ДИЗАЈН: Со сина боја и елегантен дизајн, оваа правосмукалка додава стил во вашиот дом

Ви ја претставуваме правосмукалката со канистер Samsung VCC4320S3A/BOL, производ кој комбинира ефикасност, економичност и практичност. Со максимална моќност од 1600 W, оваа правосмукалка обезбедува моќно вшмукување за сите површини од вашиот дом, без да остави трага од прашина.

Посветеноста на практичноста е јасно видлива во дизајнот на оваа правосмукалка. Со сад за прав со капацитет од 1,3л, имате доволно простор за собирање прашина без често празнење. Ова е особено корисно за поголемите домови, што ви овозможува да се фокусирате на чистење наместо на правосмукалка.

ХЕПА филтрацијата е дополнителна предност на оваа правосмукалка, заробувајќи мали честички и алергени и го чисти воздухот во вашиот дом. Методот на одвојување на нечистотијата преку филтрација го прави чистењето брзо и лесно, без губење на перформансите.

Со сите негови карактеристики и предности, правосмукалката со канистер Samsung VCC4320S3A/BOL е сигурен и високо ефикасен избор за вашето секојдневно чистење.

Спецификации

Бренд
Samsung

Тежина и димензии

Тежина
4.1 kg
Тежина
4.1 kg
Ширина
280 mm
Длабочина
395 mm
Висина
238 mm

Дизајн

Боја на производот
Сина

Технички детали

Капацитет за прашина
1.3 L
Работен радиус
9.2 M
Систем за автоматско повлекување на кабелот
Да

Моќ

Јачина на вшмукување
350 W
Годишна потрошувачка на енергија
80 kWh

Изведба

Ниво на бучава
86 dB

Ананас ID

Шифра на производот
5ZQID9FKWU

EAN /   код

EAN /   код
8801643206772
6.000 ДЕНЗаштеда 1.556 ДЕН
4.444ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

• МОЌНОСТ И ЕФИКАСНОСТ: Со 1600 W, обезбедува моќно вшмукување за темелно чистење
• ПРОСТОРЕН КОНТЕЈНЕР: Волуменот на контејнерот од 1,3л овозможува собирање прашина без често празнење
• ХЕПА ФИЛТРАЦИЈА: ХЕПА филтрацијата заробува мали честички и алергени, чистејќи го воздухот во вашиот дом
• ПРАКТИЧНО ЧИСТЕЊЕ: Методот на филтрирање го олеснува отстранувањето на нечистотијата без напор, одржувајќи ги перформансите
• ЕСТЕТСКИ ДИЗАЈН: Со сина боја и елегантен дизајн, оваа правосмукалка додава стил во вашиот дом

Ви ја претставуваме правосмукалката со канистер Samsung VCC4320S3A/BOL, производ кој комбинира ефикасност, економичност и практичност. Со максимална моќност од 1600 W, оваа правосмукалка обезбедува моќно вшмукување за сите површини од вашиот дом, без да остави трага од прашина.

Посветеноста на практичноста е јасно видлива во дизајнот на оваа правосмукалка. Со сад за прав со капацитет од 1,3л, имате доволно простор за собирање прашина без често празнење. Ова е особено корисно за поголемите домови, што ви овозможува да се фокусирате на чистење наместо на правосмукалка.

ХЕПА филтрацијата е дополнителна предност на оваа правосмукалка, заробувајќи мали честички и алергени и го чисти воздухот во вашиот дом. Методот на одвојување на нечистотијата преку филтрација го прави чистењето брзо и лесно, без губење на перформансите.

Со сите негови карактеристики и предности, правосмукалката со канистер Samsung VCC4320S3A/BOL е сигурен и високо ефикасен избор за вашето секојдневно чистење.

Спецификации

Бренд
Samsung

Тежина и димензии

Тежина
4.1 kg
Тежина
4.1 kg
Ширина
280 mm
Длабочина
395 mm
Висина
238 mm

Дизајн

Боја на производот
Сина

Технички детали

Капацитет за прашина
1.3 L
Работен радиус
9.2 M
Систем за автоматско повлекување на кабелот
Да

Моќ

Јачина на вшмукување
350 W
Годишна потрошувачка на енергија
80 kWh

Изведба

Ниво на бучава
86 dB

Ананас ID

Шифра на производот
5ZQID9FKWU

EAN /   код

EAN /   код
8801643206772
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.