Selected image for SAMSUNG SSD ДИСК m.2 256Gb pm9a1 nvme gen4 (980 pro oem) bulk mzvl2256hchq-00b00

SAMSUNG SSD ДИСК m.2 256Gb pm9a1 nvme gen4 (980 pro oem) bulk mzvl2256hchq-00b00

Нексио
3.350ДЕН

Опис на производот

Спецификации:

Капацитет: 256 GB
Форма фактор: М.2
Интерфејс: PCIe 4.0 x4 (NVMe)
Изведба: Внатрешна стапка на податоци
6400 MBps (читање) / 2700 MBps (запишување)
4KB Случајно читање: 500000 IOPS
4KB Случајно пишување: 600000 IOPS

Поврзување
Интерфејси: PCI Express 4.0 x4 (NVMe)
Компатибилен залив: М.2

Спецификации

Бренд
Samsung

Тежина и димензии

Тежина
0.39 kg

Ананас ID

Шифра на производот
K9TDIH2JAI

EAN /   код

EAN /   код
4260580375790
3.350ДЕН

Опис на производот

Спецификации:

Капацитет: 256 GB
Форма фактор: М.2
Интерфејс: PCIe 4.0 x4 (NVMe)
Изведба: Внатрешна стапка на податоци
6400 MBps (читање) / 2700 MBps (запишување)
4KB Случајно читање: 500000 IOPS
4KB Случајно пишување: 600000 IOPS

Поврзување
Интерфејси: PCI Express 4.0 x4 (NVMe)
Компатибилен залив: М.2

Спецификации

Бренд
Samsung

Тежина и димензии

Тежина
0.39 kg

Ананас ID

Шифра на производот
K9TDIH2JAI

EAN /   код

EAN /   код
4260580375790
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.