Slike SAMSUNG Сушара dv90bba245aele
Slike SAMSUNG Сушара dv90bba245aele

SAMSUNG Сушара dv90bba245aele

Нептун
58.999ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Тип на машина за сушење Топлотна пумпа
Времетраење на циклус (min.) 182 min
Класа на енергетска ефикасност A+++
Потрошувачка на енергија (годишна) 192
Класа на ефикасност на кондензација B
Ниво на бучава (сушење) 64 dB
Средство за ладење(тип) R290
Средство за ладење (полнење, кг) 0.149
AI Контрола Да
Светло во бубањот Да
Мотор DIT
Паметна контрола Да
Реверзибилна врата Да
Заклучување за деца Да
Врста на барабан Diamond
Ниво на сушење 3 нивоа
Решетка за сушење Да
Селектор на времето за сушење Да
Спречување на гужвање Да
Циклуси
Ладен воздух Да
Суво за пеглање Да
Надвор Време на сушење Да
Топол воздух Да
Волна Да
Листа на опции Wrinkle Prevent, Dry Level, Dry Time, Damp Alert, Smart Control, Drum Light, Child Lock, Sound Off
Air Refresh Да
Постелнина Да
Quick Dry 35' Да
Памук Да
Чувствителни алишта Да
Mixed Load Да
Маици Да
Синтетика Да
Hygiene Care Да
Нето димензии (ШxВxД) 600 x 850 x 600 mm
Нето тежина 50 kg
Вкупни димензии (ШxВxД) 670 x 895 x 695 mm
Вкупна тежина 52 kg
Вкупна длабочина со вратата 650 mm
Материјал за барабан Нерѓосувачки

Спецификации

Бренд
Samsung

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
SMLCOQNBDX

EAN /   код

EAN /   код
8806094559606
58.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Тип на машина за сушење Топлотна пумпа
Времетраење на циклус (min.) 182 min
Класа на енергетска ефикасност A+++
Потрошувачка на енергија (годишна) 192
Класа на ефикасност на кондензација B
Ниво на бучава (сушење) 64 dB
Средство за ладење(тип) R290
Средство за ладење (полнење, кг) 0.149
AI Контрола Да
Светло во бубањот Да
Мотор DIT
Паметна контрола Да
Реверзибилна врата Да
Заклучување за деца Да
Врста на барабан Diamond
Ниво на сушење 3 нивоа
Решетка за сушење Да
Селектор на времето за сушење Да
Спречување на гужвање Да
Циклуси
Ладен воздух Да
Суво за пеглање Да
Надвор Време на сушење Да
Топол воздух Да
Волна Да
Листа на опции Wrinkle Prevent, Dry Level, Dry Time, Damp Alert, Smart Control, Drum Light, Child Lock, Sound Off
Air Refresh Да
Постелнина Да
Quick Dry 35' Да
Памук Да
Чувствителни алишта Да
Mixed Load Да
Маици Да
Синтетика Да
Hygiene Care Да
Нето димензии (ШxВxД) 600 x 850 x 600 mm
Нето тежина 50 kg
Вкупни димензии (ШxВxД) 670 x 895 x 695 mm
Вкупна тежина 52 kg
Вкупна длабочина со вратата 650 mm
Материјал за барабан Нерѓосувачки

Спецификации

Бренд
Samsung

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
SMLCOQNBDX

EAN /   код

EAN /   код
8806094559606
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.