Slike SANSIRO Парфем машки Е530 - 50 ml
Slike SANSIRO Парфем машки Е530 - 50 ml

SANSIRO Парфем машки Е530 - 50 ml

АМЕЛИЈА ПАРФЕМИ ДООЕЛ
599ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Парфем инспириран од Dior Sauvage кој е најавен како радикално свеж, суров и благороден во исто време. Составот наводно преовладува со внимателно избрани природни состојки. Свежите горни ноти на бергамот од Калабрија се среќаваат со амброксан.

Спецификации

Бренд
SANSIRO

Ананас ID

Шифра на производот
N9AU73UHOK

EAN /   код

EAN /   код
8680186341870
599ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Парфем инспириран од Dior Sauvage кој е најавен како радикално свеж, суров и благороден во исто време. Составот наводно преовладува со внимателно избрани природни состојки. Свежите горни ноти на бергамот од Калабрија се среќаваат со амброксан.

Спецификации

Бренд
SANSIRO

Ананас ID

Шифра на производот
N9AU73UHOK

EAN /   код

EAN /   код
8680186341870
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.