0 thumbnail image for SAVA Гума All season 195/65R15 91H ALL WEATHER ALL WEATHER
1 thumbnail image for SAVA Гума All season 195/65R15 91H ALL WEATHER ALL WEATHER
Selected image for SAVA Гума All season 195/65R15 91H ALL WEATHER ALL WEATHER
Selected image for SAVA Гума All season 195/65R15 91H ALL WEATHER ALL WEATHER

SAVA Гума All season 195/65R15 91H ALL WEATHER ALL WEATHER

AНАНАС ШОП
4.880 ДЕНЗаштеда 1.270 ДЕН
3.610ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

SAVA Гума All season 195/65R15 91H ALL WEATHER ALL WEATHER
• Димензија : 195/65R15
• Тежински Индекс : 91
• Пречник : 15
• Волумен ( dm3) : 78.49
• Тип на возило : Патничко

Спецификации

Бренд
Sava

Тежина и димензии

Тежина
10.36 kg

Карактеристики

Дијаметар (царски)
R15
Ширина на гумата
195
висина на гумата
65

Ананас ID

Шифра на производот
Z95DQ91FKI

EAN /   код

EAN /   код
4038526047205
4.880 ДЕНЗаштеда 1.270 ДЕН
3.610ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

SAVA Гума All season 195/65R15 91H ALL WEATHER ALL WEATHER
• Димензија : 195/65R15
• Тежински Индекс : 91
• Пречник : 15
• Волумен ( dm3) : 78.49
• Тип на возило : Патничко

Спецификации

Бренд
Sava

Тежина и димензии

Тежина
10.36 kg

Карактеристики

Дијаметар (царски)
R15
Ширина на гумата
195
висина на гумата
65

Ананас ID

Шифра на производот
Z95DQ91FKI

EAN /   код

EAN /   код
4038526047205
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.