0 thumbnail image for Седиште дино сиво
1 thumbnail image for Седиште дино сиво
2 thumbnail image for Седиште дино сиво
3 thumbnail image for Седиште дино сиво
4 thumbnail image for Седиште дино сиво
Selected image for Седиште дино сиво
Selected image for Седиште дино сиво
Selected image for Седиште дино сиво
Selected image for Седиште дино сиво
Selected image for Седиште дино сиво

Седиште дино сиво

Loco Croco
4.690 ДЕНЗаштеда 700 ДЕН
3.990ДЕН
Понудата важи од 01/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Сива

Опис на производот

• Наменето за деца од 9 kg. до 36 kg. (Приближно од 9 месеци до 11 години).
• 5 точки за поставување на безбедносниот каиш.
• Мек и удобен материјал.
• 2 висински положби на сигурносниот систем.
• Потпирач за рака.
• Димензии на производот: 45x67x40 cm.
• Димензии на седишниот дел: 26x32x60 cm.
• Бустер:
• Ова целосно покриено засилување на седиштето го подигнува вашето дете до висина каде што ќе можe безбедно да го користи безбедносниот ремен на возилото и е погоден за деца од 15-36 кг (приближно од 4 до 11 години).
• Производот содржи широка основа и потпирачи за рака кои го одржуваат вашето дете удобно и безбедно, па затоа е одлично за долги или кратки патувања.
• Лесно за одржување, со остранлива навлака за перење.
• Лесен и пренослив, така што лесно можете да го префрлите помеѓу автомобилите.
• Димензии на бустерот: 45x35x15 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Возраст
Oд 9 месеци до 11 години

Ананас ID

Шифра на производот
8LAFV381T5

EAN /   код

EAN /   код
AN1B9VQK5X
4.690 ДЕНЗаштеда 700 ДЕН
3.990ДЕН
Понудата важи од 01/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

• Наменето за деца од 9 kg. до 36 kg. (Приближно од 9 месеци до 11 години).
• 5 точки за поставување на безбедносниот каиш.
• Мек и удобен материјал.
• 2 висински положби на сигурносниот систем.
• Потпирач за рака.
• Димензии на производот: 45x67x40 cm.
• Димензии на седишниот дел: 26x32x60 cm.
• Бустер:
• Ова целосно покриено засилување на седиштето го подигнува вашето дете до висина каде што ќе можe безбедно да го користи безбедносниот ремен на возилото и е погоден за деца од 15-36 кг (приближно од 4 до 11 години).
• Производот содржи широка основа и потпирачи за рака кои го одржуваат вашето дете удобно и безбедно, па затоа е одлично за долги или кратки патувања.
• Лесно за одржување, со остранлива навлака за перење.
• Лесен и пренослив, така што лесно можете да го префрлите помеѓу автомобилите.
• Димензии на бустерот: 45x35x15 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Возраст
Oд 9 месеци до 11 години

Ананас ID

Шифра на производот
8LAFV381T5

EAN /   код

EAN /   код
AN1B9VQK5X
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.