Selected image for SELECT Топка contra

SELECT Топка contra

D Sport
1.899ДЕН

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Топка contra

Спецификации

Бренд
SELECT

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Големина
4

Ананас ID

Шифра на производот
1KL90WKYF3

EAN /   код

EAN /   код
5703543198177
1.899ДЕН

Опис на производот

Топка contra

Спецификации

Бренд
SELECT

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Големина
4

Ананас ID

Шифра на производот
1KL90WKYF3

EAN /   код

EAN /   код
5703543198177
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.