Selected image for SELECT Топка futsal attack

SELECT Топка futsal attack

D Sport
2.199ДЕН

Боја:Жолта

Опис на производот

Топка futsal attack

Спецификации

Бренд
SELECT

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
B2GB0Y1OID

EAN /   код

EAN /   код
5703543298419
2.199ДЕН

Опис на производот

Топка futsal attack

Спецификации

Бренд
SELECT

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
B2GB0Y1OID

EAN /   код

EAN /   код
5703543298419
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.