Selected image for Селотејп па7-1

Селотејп па7-1

Хомакс
39ДЕН

Боја:Жолта

Опис на производот

Селотејп па7-1

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
5.76 kg

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
I20ZGDKMYQ

EAN /   код

EAN /   код
ANNNCFA3H8
39ДЕН

Опис на производот

Селотејп па7-1

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
5.76 kg

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
I20ZGDKMYQ

EAN /   код

EAN /   код
ANNNCFA3H8
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.