Slike SENCOR Аir fryer SFR 3220WH
Slike SENCOR Аir fryer SFR 3220WH

SENCOR Аir fryer SFR 3220WH

АНАНАС ШОП
7.030ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

 • Моќ: 1 500 W
 • Волумен на делот за готвење 2.6 L
 • Спремен за употреба за 3 мин
 • Воздушен филтер за намалување на миризбата
 • 30 минутен тајмер со аларм
 • Температура 80°C - 200°C
 • Систем за пржење без масло
 • Поздрава алтернатива од традиционалната подготовка на храна со масло
 • Помалку миризба
 • Светлечки индикатор
 • Безбедносно заклучување
 • Отстранувачки нелеплив сад за пржење и лесно чистење
 • Auto Shut-Off
 • Компактен дизајн

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
TUH3GGG81Q

EAN /   код

EAN /   код
AN8FYIJ05E
7.030ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

 • Моќ: 1 500 W
 • Волумен на делот за готвење 2.6 L
 • Спремен за употреба за 3 мин
 • Воздушен филтер за намалување на миризбата
 • 30 минутен тајмер со аларм
 • Температура 80°C - 200°C
 • Систем за пржење без масло
 • Поздрава алтернатива од традиционалната подготовка на храна со масло
 • Помалку миризба
 • Светлечки индикатор
 • Безбедносно заклучување
 • Отстранувачки нелеплив сад за пржење и лесно чистење
 • Auto Shut-Off
 • Компактен дизајн

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
TUH3GGG81Q

EAN /   код

EAN /   код
AN8FYIJ05E

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.