Slike SENCOR Апарат за јајца SEG 710BP
Slike SENCOR Апарат за јајца SEG 710BP

SENCOR Апарат за јајца SEG 710BP

АНАНАС ШОП
1.090ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Боја: црна
Моќност на грејачот: 320-380 W
Капацитет до 7 јајца
3 нивоа на готвење
Вграден електронски тајмер со звучен сигнал
Заштита од прегревање
Одстранлив капак за лесно чистење
Тежина : 575g
Напон и фрекфенција : 220-240 V ~ 50 Hz

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
6QH3G32MRG

EAN /   код

EAN /   код
ANU35UFPA4
1.090ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Боја: црна
Моќност на грејачот: 320-380 W
Капацитет до 7 јајца
3 нивоа на готвење
Вграден електронски тајмер со звучен сигнал
Заштита од прегревање
Одстранлив капак за лесно чистење
Тежина : 575g
Напон и фрекфенција : 220-240 V ~ 50 Hz

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
6QH3G32MRG

EAN /   код

EAN /   код
ANU35UFPA4
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.