Slike SENCOR Апарат за вафли swf 1010bk
Slike SENCOR Апарат за вафли swf 1010bk

SENCOR Апарат за вафли swf 1010bk

АНАНАС ШОП
1.760ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Тип: Апарат за вафли
Моќност: 1.000W
Основа: Не'рѓосувачки челик
Боја: Црна
Димензии: 270mm x 210mm x 85mm
Тежина: 1,6kg

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
V11CW0TQIE

EAN /   код

EAN /   код
ANB388WPBA
1.760ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Тип: Апарат за вафли
Моќност: 1.000W
Основа: Не'рѓосувачки челик
Боја: Црна
Димензии: 270mm x 210mm x 85mm
Тежина: 1,6kg

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
V11CW0TQIE

EAN /   код

EAN /   код
ANB388WPBA
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.