Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK
Slike SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK

SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK

АНАНАС ШОП
1.760ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

• Дизајн од нерѓосувачки челик
• Подготовка до 5 вафли во срцевидна форма во ист момент
• Подесива температура
• Лесна површина за одржување
• Нелеплива површина
• Изолирана рачка и тело од топлина
• Индикатор за вклученост
• Спремно за печење индикатор - зелено светло
• Опција да се постави во вертикална положба
• Нелизгачки ногарки
• Термостат против прегревање
• Кабел 85 cm
• Моќност 1 000 W
• Димензии (length × depth × height): 210 × 270 × 85 mm
• Тежина: 1.6 kg
• Волтажа: 220-240 V, 50/60 Hz

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Црна
Моќ
1000 W
Број на рингли / грејни зони
2 zona(-e)
Плоча/и што се одвојуваат
Не
Индикаторско светло
Да
Прозорец за гледање
Не
Едноставно чистење
Да
Вградени екрани
Не
Прилагодлив термостат
Да
Број на колачи
5 kom.

Ананас ID

Шифра на производот
NPH3GGBUCP

EAN /   код

EAN /   код
ANGFYIJA6K
1.760ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Дизајн од нерѓосувачки челик
• Подготовка до 5 вафли во срцевидна форма во ист момент
• Подесива температура
• Лесна површина за одржување
• Нелеплива површина
• Изолирана рачка и тело од топлина
• Индикатор за вклученост
• Спремно за печење индикатор - зелено светло
• Опција да се постави во вертикална положба
• Нелизгачки ногарки
• Термостат против прегревање
• Кабел 85 cm
• Моќност 1 000 W
• Димензии (length × depth × height): 210 × 270 × 85 mm
• Тежина: 1.6 kg
• Волтажа: 220-240 V, 50/60 Hz

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Црна
Моќ
1000 W
Број на рингли / грејни зони
2 zona(-e)
Плоча/и што се одвојуваат
Не
Индикаторско светло
Да
Прозорец за гледање
Не
Едноставно чистење
Да
Вградени екрани
Не
Прилагодлив термостат
Да
Број на колачи
5 kom.

Ананас ID

Шифра на производот
NPH3GGBUCP

EAN /   код

EAN /   код
ANGFYIJA6K

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.