Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH
Slike SENCOR Блендер SBL 2210WH

SENCOR Блендер SBL 2210WH

АНАНАС ШОП
2.190ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

• Идеален за подготовка на свежи пијалаци, милкшејк, коктели, супи, салци, сосови и бебешка храна
Садот за блендирање може да се отстрани да се кориски како чаша
Заштита од претекување на чашата
Лесно за чистење и одржување, може и во машина за садови
Еден сад од 0.6 L и еден од 0.3-L
Садовите се направени за отпор од удари без BPA - TRITAN
Пулсирачко копче
4 сечила од челик со титаниумски премаз - спречуваат губење на ензимите и витамините, намалуваат оксидација на смути
Нелизгачки ногарки
Чашите одговараат и за во кола
Моќност: 500 W
Напон: 220-240 V, 50/60 Hz

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Без боја

Моќ

Моќ
500 W

Карактеристики

Капацитет на сад
0.6 L
Едноставно чистење
Да
Сечила од нерѓосувачки челик
Не
Турбо
Не

Ананас ID

Шифра на производот
97NHGZDMHQ

EAN /   код

EAN /   код
ANPBC6GH6B
2.190ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Идеален за подготовка на свежи пијалаци, милкшејк, коктели, супи, салци, сосови и бебешка храна
Садот за блендирање може да се отстрани да се кориски како чаша
Заштита од претекување на чашата
Лесно за чистење и одржување, може и во машина за садови
Еден сад од 0.6 L и еден од 0.3-L
Садовите се направени за отпор од удари без BPA - TRITAN
Пулсирачко копче
4 сечила од челик со титаниумски премаз - спречуваат губење на ензимите и витамините, намалуваат оксидација на смути
Нелизгачки ногарки
Чашите одговараат и за во кола
Моќност: 500 W
Напон: 220-240 V, 50/60 Hz

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Без боја

Моќ

Моќ
500 W

Карактеристики

Капацитет на сад
0.6 L
Едноставно чистење
Да
Сечила од нерѓосувачки челик
Не
Турбо
Не

Ананас ID

Шифра на производот
97NHGZDMHQ

EAN /   код

EAN /   код
ANPBC6GH6B

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.