Slike SENCOR Блендер SNB 4303BK
Slike SENCOR Блендер SNB 4303BK

SENCOR Блендер SNB 4303BK

АНАНАС ШОП
4.930ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Боја: црна
Идеален за правење супи, храна за бебиња ,сосови,коктели, и други јадења .
Може да се мие во машина за садови
Висококвалитетен нерѓосувачки челик на ножеви со слој на титаниум
Должина на приклучен кабел : 1.2 m
Тивка работа (SilentPower)
Моќност на моторот (max): 1000 W
Работи на напон од 220-240 V,50-60Hz
2 сада за блендирање (1 л 0,8 л)

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
P7NHGQQ279

EAN /   код

EAN /   код
ANXDC6GSJA
4.930ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Боја: црна
Идеален за правење супи, храна за бебиња ,сосови,коктели, и други јадења .
Може да се мие во машина за садови
Висококвалитетен нерѓосувачки челик на ножеви со слој на титаниум
Должина на приклучен кабел : 1.2 m
Тивка работа (SilentPower)
Моќност на моторот (max): 1000 W
Работи на напон од 220-240 V,50-60Hz
2 сада за блендирање (1 л 0,8 л)

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
P7NHGQQ279

EAN /   код

EAN /   код
ANXDC6GSJA

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.