Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 1051GR
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 1051GR

SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 1051GR

АНАНАС ШОП
1.060ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Боја: бела / зелена
2 додатока за стискање
Автоматско стартување со работа
Автоматска промена на правецот на работа
Нелизгачка подлога
Отстранливи делови за полесно чистење
Моќност на моторот (max): 40 W
Работи на напон од:230 V, 50 Hz

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
V3NHG115OV

EAN /   код

EAN /   код
ANJDC6G2L2
1.060ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Боја: бела / зелена
2 додатока за стискање
Автоматско стартување со работа
Автоматска промена на правецот на работа
Нелизгачка подлога
Отстранливи делови за полесно чистење
Моќност на моторот (max): 40 W
Работи на напон од:230 V, 50 Hz

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
V3NHG115OV

EAN /   код

EAN /   код
ANJDC6G2L2

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.