Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS
Slike SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS

SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 6050SS

АНАНАС ШОП
1.999ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

• Цедалка за цитруси
• Надворешноста е направена од нерѓосувачки челик
• Две големини на цедалката: една за лимони, друга за портокали
• Филтер за семки и пулпа
• Отстранливи делови кои може да се мијат во машина
• Заштита од прегревање
• Моќност 60 W
• Должина на кабел: 90 cm
• Димензии (W x D x H): 177 x 177 x 255 mm
• Тежина : 1140 g
• Бучност: 84 dB (A)
• Волтажа и фреквенција: 220-240 V, 50 Hz

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Сива

Моќ

Моќ
60 W

Карактеристики

Едноставно чистење
Да
Сечила од нерѓосувачки челик
Да
Турбо
Не

Ананас ID

Шифра на производот
13NHGIGTHD

EAN /   код

EAN /   код
AN4CC6GNEV
1.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Цедалка за цитруси
• Надворешноста е направена од нерѓосувачки челик
• Две големини на цедалката: една за лимони, друга за портокали
• Филтер за семки и пулпа
• Отстранливи делови кои може да се мијат во машина
• Заштита од прегревање
• Моќност 60 W
• Должина на кабел: 90 cm
• Димензии (W x D x H): 177 x 177 x 255 mm
• Тежина : 1140 g
• Бучност: 84 dB (A)
• Волтажа и фреквенција: 220-240 V, 50 Hz

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Сива

Моќ

Моќ
60 W

Карактеристики

Едноставно чистење
Да
Сечила од нерѓосувачки челик
Да
Турбо
Не

Ананас ID

Шифра на производот
13NHGIGTHD

EAN /   код

EAN /   код
AN4CC6GNEV

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.