Slike SENCOR Фритеза без масло sfr 3220wh
Slike SENCOR Фритеза без масло sfr 3220wh

SENCOR Фритеза без масло sfr 3220wh

АНАНАС ШОП
7.030ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Моќност 1.500 W
Боја Бела
Тежина 2,6 кг
Дополнителни функции:
- Тајмер
- автоматско исклучување
- има филтер за воздух за намалување на мирисите
Подготвен за употреба за 3 минути

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
0W0CWMABS6

EAN /   код

EAN /   код
AN4388WX7O
7.030ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Моќност 1.500 W
Боја Бела
Тежина 2,6 кг
Дополнителни функции:
- Тајмер
- автоматско исклучување
- има филтер за воздух за намалување на мирисите
Подготвен за употреба за 3 минути

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
0W0CWMABS6

EAN /   код

EAN /   код
AN4388WX7O
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.