Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK
Slike SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK

SENCOR Индукциско решо SCP 3701BK

АНАНАС ШОП
3.780ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

• Контрола на допир
• Лесна за чистење и одржување
• Заштеда на време (60%) и струја (50%)
• LCD display
• Погодна за садови од 12 до 26 cm
• Автоматска детекција на индукциски садови
• Температура од 60 °C до 240 °C
• 10 степени на моќност 200–2000 W
• Индикатор за преостаната топлина
• Димензии (Ш×Д×В): 295 × 360 × 43 mm
• Тежина: 2.32 kg
• Волтажа и фреквенција: 220V - 240V ~ 50/60Hz
• Тајмер
• Сигурносно заклучување

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Црна
Број на рингли / грејни зони
1 zona(-e)
Плоча/и што се одвојуваат
Не
Индикаторско светло
Не
Прозорец за гледање
Да
Едноставно чистење
Да
Вградени екрани
Да
Прилагодлив термостат
Да

Ананас ID

Шифра на производот
0LH3GBN3PK

EAN /   код

EAN /   код
ANY15UFR0W
3.780ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Контрола на допир
• Лесна за чистење и одржување
• Заштеда на време (60%) и струја (50%)
• LCD display
• Погодна за садови од 12 до 26 cm
• Автоматска детекција на индукциски садови
• Температура од 60 °C до 240 °C
• 10 степени на моќност 200–2000 W
• Индикатор за преостаната топлина
• Димензии (Ш×Д×В): 295 × 360 × 43 mm
• Тежина: 2.32 kg
• Волтажа и фреквенција: 220V - 240V ~ 50/60Hz
• Тајмер
• Сигурносно заклучување

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Црна
Број на рингли / грејни зони
1 zona(-e)
Плоча/и што се одвојуваат
Не
Индикаторско светло
Не
Прозорец за гледање
Да
Едноставно чистење
Да
Вградени екрани
Да
Прилагодлив термостат
Да

Ананас ID

Шифра на производот
0LH3GBN3PK

EAN /   код

EAN /   код
ANY15UFR0W
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.