Slike SENCOR Кафемат SCE 5000BK
Slike SENCOR Кафемат SCE 5000BK

SENCOR Кафемат SCE 5000BK

АНАНАС ШОП
2.835ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Идеален за подготовка на 14 шолји кафе одеднаш
Боја: црна
Опција за подготовка на чај
2.1 литри резервоар за вода
Стаклен котел (2,1 л) со практичен капак за затворање
Рачка со изолација од топлина
Контрола на интензитетот на аромата
Лесно се чисти
Должина на кабелот за напојување: 87 см
Димензии (Д x Ш x В): 240 x 230 x 362 милиметри
Тежина: 1,8 кг
Опција за користење филтри за хартија за еднократна употреба (големина 4)
Заклучен вентил за затворање со капаче кое веднаш го запира пијалакот од капење кога се отстранува котелот
Anti-slip ногарки
Заштита од прегревање
Приклучна сила: 900 W

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
Q84NE937RR

EAN /   код

EAN /   код
AN92M2E3T8
2.835ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Идеален за подготовка на 14 шолји кафе одеднаш
Боја: црна
Опција за подготовка на чај
2.1 литри резервоар за вода
Стаклен котел (2,1 л) со практичен капак за затворање
Рачка со изолација од топлина
Контрола на интензитетот на аромата
Лесно се чисти
Должина на кабелот за напојување: 87 см
Димензии (Д x Ш x В): 240 x 230 x 362 милиметри
Тежина: 1,8 кг
Опција за користење филтри за хартија за еднократна употреба (големина 4)
Заклучен вентил за затворање со капаче кое веднаш го запира пијалакот од капење кога се отстранува котелот
Anti-slip ногарки
Заштита од прегревање
Приклучна сила: 900 W

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
Q84NE937RR

EAN /   код

EAN /   код
AN92M2E3T8

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.