Slike SENCOR Машина за режење SFS 1001GR
Slike SENCOR Машина за режење SFS 1001GR

SENCOR Машина за режење SFS 1001GR

АНАНАС ШОП
2.650ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Отстранлив челичен диск за режење (170 мм)
Варијабилна дебелина на режење (1-15 мм)
Склоплив
Стабилизатор на храната (129 x 84 мм) со пинови за држење на храната и лизгање додека се сече
Опција за отстранување на стабилизаторот за режење на поголеми парчиња храна
Одвојувачки делови за полесно чистење и миење
Интегриран заштитник за прстите
Механизам за безбедност на деца
Место за складирање на кабелот
Нелизгачки ногарки
Моќност 100 W
Димензии (ШxДxВ): 339 x 246 x 206
Димензии кога е склопен (ШxДxВ): 339 x 109 x 206
Тежина: 1.98 kg
Материјал: Пластика
Подесување на агол
Боја - Бела
Тежина - 2 kg

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
T1NHGNGF0X

EAN /   код

EAN /   код
ANBEC6G8DE
2.650ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Отстранлив челичен диск за режење (170 мм)
Варијабилна дебелина на режење (1-15 мм)
Склоплив
Стабилизатор на храната (129 x 84 мм) со пинови за држење на храната и лизгање додека се сече
Опција за отстранување на стабилизаторот за режење на поголеми парчиња храна
Одвојувачки делови за полесно чистење и миење
Интегриран заштитник за прстите
Механизам за безбедност на деца
Место за складирање на кабелот
Нелизгачки ногарки
Моќност 100 W
Димензии (ШxДxВ): 339 x 246 x 206
Димензии кога е склопен (ШxДxВ): 339 x 109 x 206
Тежина: 1.98 kg
Материјал: Пластика
Подесување на агол
Боја - Бела
Тежина - 2 kg

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
T1NHGNGF0X

EAN /   код

EAN /   код
ANBEC6G8DE

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.