Slike SENCOR Мелница за кафе SCG 1050WH
Slike SENCOR Мелница за кафе SCG 1050WH

SENCOR Мелница за кафе SCG 1050WH

АНАНАС ШОП
1.260ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Боја : бела
Моќност на моторот (max): 150 W
Подеднакво мелење поради посебниот систем со три ножа од нерѓосувачки челик
Капацитет на садот за мелење: 50 g
Висок сигурносен стандард
Сигурносен капак кој не дозволува апаратот да почне да работи доколку не е правилно затворен
Лесно управување
Димензии (в x ш x д): 182x104x104 mm

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
J54NE3U9U8

EAN /   код

EAN /   код
ANG1M2ESM9
1.260ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Боја : бела
Моќност на моторот (max): 150 W
Подеднакво мелење поради посебниот систем со три ножа од нерѓосувачки челик
Капацитет на садот за мелење: 50 g
Висок сигурносен стандард
Сигурносен капак кој не дозволува апаратот да почне да работи доколку не е правилно затворен
Лесно управување
Димензии (в x ш x д): 182x104x104 mm

Спецификации

Бренд
Sencor

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
J54NE3U9U8

EAN /   код

EAN /   код
ANG1M2ESM9

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.