Slike SENCOR Миксер SHM 5203-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5203-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5203-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5203-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5203-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5203-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5203-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5203-EUE3

SENCOR Миксер SHM 5203-EUE3

АНАНАС ШОП
1.540ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• Рачен миксер
• Приклучна сила: 400 W
• Прекинувач со 5 позиции
• Прекинувач за турбо
• Одвојена типка за исфрлање на додатокот
• Маталките се хромирани
• Додатоци погодни за во машина за садови

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Бела

Моќ

Моќ
400 W

Карактеристики

Едноставно чистење
Да
Сечила од нерѓосувачки челик
Не
Турбо
Да

Ананас ID

Шифра на производот
R4NHGJET07

EAN /   код

EAN /   код
ANEBC6G7BG
1.540ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Рачен миксер
• Приклучна сила: 400 W
• Прекинувач со 5 позиции
• Прекинувач за турбо
• Одвојена типка за исфрлање на додатокот
• Маталките се хромирани
• Додатоци погодни за во машина за садови

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Бела

Моќ

Моќ
400 W

Карактеристики

Едноставно чистење
Да
Сечила од нерѓосувачки челик
Не
Турбо
Да

Ананас ID

Шифра на производот
R4NHGJET07

EAN /   код

EAN /   код
ANEBC6G7BG

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.