Slike SENCOR Миксер SHM 5330-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5330-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5330-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5330-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5330-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5330-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5330-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5330-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5330-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5330-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5330-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5330-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5330-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5330-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5330-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5330-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5330-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5330-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5330-EUE3
Slike SENCOR Миксер SHM 5330-EUE3

SENCOR Миксер SHM 5330-EUE3

АНАНАС ШОП
2.530ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• Миксер со постоље
• Приклучна сила: 500 W
• Прекинувач со 5 позиции
• Прекинувач за турбо
• Одвојена типка за исфрлање на додатокот
• Маталките се хромирани
• Голем сад кој сам се движи
• Додатоци погодни за во машина за садови
• Работи на напон од:230 V, 50 Hz

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Бела

Моќ

Моќ
500 W

Карактеристики

Едноставно чистење
Да
Сечила од нерѓосувачки челик
Не
Турбо
Да

Ананас ID

Шифра на производот
2YMHGTPRW9

EAN /   код

EAN /   код
ANKBC6G7HF
2.530ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Миксер со постоље
• Приклучна сила: 500 W
• Прекинувач со 5 позиции
• Прекинувач за турбо
• Одвојена типка за исфрлање на додатокот
• Маталките се хромирани
• Голем сад кој сам се движи
• Додатоци погодни за во машина за садови
• Работи на напон од:230 V, 50 Hz

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Бела

Моќ

Моќ
500 W

Карактеристики

Едноставно чистење
Да
Сечила од нерѓосувачки челик
Не
Турбо
Да

Ананас ID

Шифра на производот
2YMHGTPRW9

EAN /   код

EAN /   код
ANKBC6G7HF

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.